13 czerwiec 2024
STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / DOLINA KARPIA ENGLISH SCHOOL STARTUJE Z WŁASNYMI PODRĘCZNIKAMI

Dolina Karpia English School startuje z własnymi podręcznikamiSzkoła nauki języka angielskiego Dolina Karpia English School, prowadzona przez małżeństwo, Izabelę oraz Yugę Buassów, wprowadza do nauki własne podręczniki Flashcard English.

Premiera dwóch części podręcznika odbyła się 20 listopada w Centrum Aktywizacji Zawodowej w Zatorze. Wśród zaproszonych gości znalazł się między innymi Burmistrz Zatora Mariusz Makuch, do którego powędrowały podziękowania za wspieranie inicjatyw prowadzonych na terenie Doliny Karpia przez Izabelę i Yugę Buassów. Szczególnie podziękowania Yuga Buassa skierował do Państwa Elżbiety i Kazimierza Mostowików, którzy od początku wspierali działalność szkoły językowej Dolina Karpia English School.

Szkoła specjalizuje się w metodzie direct, a podręczniki autorstwa Izabeli Buassy ułatwią i usprawnią pracę z uczniem. W książkach nie zabrakło dawki humoru, jaką na co dzień tryska małżeństwo nauczycieli. Na okładce widnieje symbol Doliny Karpia ubrany w barwy Wielkiej Brytanii. W takiej samej formie podano tort, którego można było skosztować podczas premiery podręczników.

Wideo

Flashcard English - premiera podręczników
Flashcard English - premiera podręczników

Galeria