13 czerwiec 2024
STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / NOWE ODCINKI FAKTÓW CZWÓRKI

Nowe odcinki Faktów CzwórkiNa kanale YouTube Fakty Czwórki pojawiły się nowe odcinki szkolnych wiadomości.

W 531. odcinku: koncert kolęd Tonacji Czwórki i Ballady; III Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek; warsztaty edukacyjne „Zabawki z krańca świata”; wystawa zilustrowanych przysłów kl. 5b; własnoręcznie wykonane modele komórek; rodzinne czytanie w klasie 3b; upominki i życzenia dla babć i dziadków z okazji ich święta.

W 532. odcinku: 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy; muzyczna niespodzianka chóru w DDP; pierwszaki nagrodzone za aktywność w I okresie; bal karnawałowy dla klas młodszych; rozpoczęcie akcji „Poczta walentynkowa”; rocznicę wyzwolenia obozu Auschwitz-Birkenau; wyniki konkursu „Archimedes matematyka plus”; spotkanie z cyklu „Bezpieczne ferie”; informacja o rozpoczęciu rekrutacji.

W 533. odcinku: „Poczta walentynkowa”; świetlicowy rajski ogród; praktyczna lekcja matematyki; zaproszenia kl. 4a na bal w Narnii; lekcja wf-u kl. 8c w Jump City; smakowity tłusty czwartek; międzypokoleniowe warsztaty pod hasłem „Karnawał w Rio”; zbiórka nakrętek i baterii dla małej Klary; Międzynarodowy Dzień Kota; wieloboje sprawnościowe klas 4, 5 i 6.

Wideo

531. odcinek Faktów Czwórki
531. odcinek Faktów Czwórki
532. odcinek Faktów Czwórki
532. odcinek Faktów Czwórki
533. odcinek Faktów Czwórki
533. odcinek Faktów Czwórki