20 kwiecień 2024
STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / NOWE ODCINKI FAKTÓW CZWÓRKI

Nowe odcinki Faktów CzwórkiW najnowszych odcinkach Faktów Czwórki kolejne wiadomości z SP 4 w Oświęcimiu.

W 534. odcinku zobaczymy: dyskotekę walentynkowo-ostatkową; lekcję chemii w firmie Synhos; reprezentantów szkoły w etapie okręgowym Olimpiady Literatury i Języka Polskiego; warsztaty w Muzeum Pamięci Mieszkańców Ziemi Oświęcimskiej; animacje kl. 6b do bajek Krasickiego; warzywniak uczniów kl. 1b; zajęcia programowania i robotyki; Dzień Języka Ojczystego w kl. 1a; wypowiedzi pierwszaków o szkole; cykl „Polecam. Warto przeczytać”.

W 535. odcinku zobaczymy: lapbooki wypełnione historią; projekt w klasach VI i VIII; wyjście do kina czwartoklasistów na „Szczęście Mikołajka”; klasę 6a na magicznym dywanie podczas lekcji wf-u; próbne egzaminy ósmoklasistów; książki po angielsku i ukraińsku od Fundacji Upowszechniania Czytania; wypowiedzi uczniów z kl. 1b o naszej szkole; szkolne obchody Dnia Kobiet; III miejsce w powiatowej koszykówce.

W 536. odcinku zobaczymy: pokaz w mobilnym planetarium; klasę 8c na wystawie Tadeusza Baranowskiego; książecki leporello członków klubu czytelnika; prelekcję na temat cyberprzemocy; ogólnopolski konkurs ZUCH; warsztaty Wiosenne przebudzenie w Muzeum Zamek; lekcję języka polskiego w kl. 4a; zaproszenie do konkursu z okazji 14. Urodzin Faktów czwórki; bieg Wilczym tropem.

Wideo

534. odcinek Faktów Czwórki
534. odcinek Faktów Czwórki
535. odcinek Faktów Czwórki
535. odcinek Faktów Czwórki
536. odcinek Faktów Czwórki
536. odcinek Faktów Czwórki