20 kwiecień 2024
STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / NOWE ODCINKI FAKTÓW CZWÓRKI

Nowe odcinki Faktów CzwórkiNajnowsze wiadomości z SP4 w Oświęcimiu już dostępne na kanale YouTube „Fakty Czwórki”.

W 540. odcinku: poszukiwania wielkanocnych jajek; informacje od Szymona o akcji pod Arsenałem; świetlicowy turniej warcabowy; dyktando biegane w kl. 2b; warsztaty 4b z okazji Międzynarodowego Dnia Książki Dziecięcej; akcja „Czytamy na maxa”; warsztaty „Ratujemy i uczymy ratować” w kl. 2a; wyjście klas ósmych do Muzeum Auschwitz; gazetka taktyczna na temat zbrodni katyńskiej; cykl. „Uwaga. Zarażamy pasją”.

W 541. odcinku: sukces Szymona z 8a w XXVI powiatowym Konkursie Wiedzy o Oświęcimiu; gazetka z okazji Roku Kopernika; warsztaty „Halo tu Ziemia” kl. 2b; wizyta w Ekonomiku uczniów klas ósmych; wycieczka klas III do Kopalni Soli w Bochni; wyjazd na spektakl „Kamienie na Szaniec” do krakowskiego Teatru Współczesnego; kulturalne wyjście na wystawy kl. 6c w Światowym Dniu Sztuki; zajęcia na magicznym dywanie w świetlicy szkolnej; przyrodniczy spacer po lesie łęgowym klas szóstych; efekty hodowli warzyw pierwszaków; miejskie igrzyska młodzieży szkolnej w biegach przełajowych.

W 542. odcinku: gazetka i akcja z okazji Dnia Ziemi; stwory z surowców wtórnych uczniów kl. 2b; zajęcia ekologiczne z robotem Super Doc; gra w zielone kl. 4b; akcja Żonkile z okazji rocznicy powstania w warszawskim getcie; zajęcia „Ale kosmos” kl. 1b i 5b z okazji Roku Kopernika; zajęcia biblioteczne kl. 6a w Bibliotece Pedagogicznej; złote medale z Powiatowych Igrzysk w drużynowych biegach przełajowych.

Wideo

540. odcinek Faktów Czwórki
540. odcinek Faktów Czwórki
541. odcinek Faktów Czwórki
541. odcinek Faktów Czwórki
542. odcinek Faktów Czwórki
542. odcinek Faktów Czwórki