13 czerwiec 2024
STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / TO CO CZUJESZ – MARCIN JURECKI

To Co Czujesz – Marcin JureckiDzisiaj ukazał się najnowszy singiel Marcina Jureckiego To Co Czujesz.

Utwór powstał na bazie pomysłu, który Marcin przyniósł na jedną z prób, a potem wspólnie z Jakubem Panewką (gitara) oraz Mateuszem Moskalem (pianino) rozwinęli ten pomysł podczas kolejnych prób w Czecho-Sound w Czechowicach-Dziedzicach. Proces aranżacji oraz nagrywania odbywał się w WallyStudio w Pszczynie, gdzie razem z Michałem Walą udało się uzyskać finalny efekt. Wsparcie oraz pomysły Kuby, Mateusza i Michała miały ogromne znaczenie w tworzeniu tej piosenki. Są oni dla artysty nieocenioną pomocą i wsparciem w jego muzycznej drodze.

„Tekst utworu „To Co Czujesz” powstał na bazie moich osobistych przeżyć, doświadczeń i obserwacji. Nie chcę narzucać o czym konkretnie opowiada ta piosenka, ponieważ każdy może interpretować ten tekst i utwór na swój sposób i każda z tych interpretacji będzie prawdziwa i na swój sposób inna dla każdego ze słuchaczy” – mówi Marcin Jurecki.

Teledysk został stworzony przez Mateusza Miłosia (Miło Się Patrzy) oraz Marysię Wojewodzic. W teledysku, głównie za sprawą Marysi, zostały ukryte różne alegorie i metafory, które mogą być dla oglądających ciekawym punktem do interpretacji lub zastanowienia się nad wielowymiarowością niektórych kadrów.

„Chciałem serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy pomogli mi stworzyć ten utwór. Jestem pewien, że bez pomocy moich znajomych i przyjaciół oraz wielu osób zaangażowanych w proces powstawania tej piosenki, nigdy nie ujrzałaby ona światła dziennego” – komentuje młody wokalista. – „Aktualnie jesteśmy podczas „mini” trasy promującej „To Co Czujesz”. Już 9 i 10 czerwca zagram wspólnie z Mateuszem Moskalem i Jakubem Panewką dwa koncerty w Krakowie na które serdecznie zapraszam” – dodaje.

„To Co Czujesz” na Spotify: https://open.spotify.com/track/0u794hyzIKXIDSd4pfOwj7
Marcin Jurecki na FB: https://fb.me/marcinjureckifb
📸Marcin Jurecki na IG: https://www.instagram.com/marcin_jurecki/
TikTok: @mjurecki7
Gitara: Jakub Panewka
Pianino: Mateusz Moskal
Teledysk: Miło Się Patrzy (Mateusz Miłoś, Marysia Wojewodzic)
Mix, mastering: Michał Wala (WallyStudio)

 

Wideo

To Co Czujesz
To Co Czujesz

Galeria