18 maj 2024
STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / TURNIEJ STOLIKOWY ,,KOBIETY NA TRAKTORY CZYLI CO WIESZ O PRL-U” W MBP GALERIA KSIĄŻKI OŚWIĘCIM

TURNIEJ STOLIKOWY ,,Kobiety na traktory czyli co wiesz o PRL-u” w MBP Galeria Książki OświęcimRUSZA TURNIEJ STOLIKOWY!

W zupełnie starym stylu zapowiada się piątkowy wieczór 15 marca w Bibliotece Galerii Książki. W podróż do czasu PRL-u zabierze nas Autostop, nad bezpieczeństwem będą czuwać Chłopcy radarowcy a o dobrą zabawę zadba Chłopiec z gitarą.

Przed nami pierwszy Turniej Stolikowy a w nim sprawdzimy wiedzę o PRL-u. Kobiety na traktory czyli co wiesz o PRL-u to turniej dla drużyn maksymalnie 4 osobowych, w którym liczy się refleks, szybkość i odwaga.

Kto może się zgłosić? Każdy. Zbierz przyjaciół, znajomych, rodzinę. Stwórzcie drużynę (od 2 do 4 osób). Poczytajcie o PRL-u lub przypomnijcie sobie niektóre fakty.

O dobrą zabawę zadbają organizatorzy szykując konkurencje rodem z czasów PRL-u. Odwirowywanie prania w trybie manualnym – kręcąc za korbkę albo rozplątywanie zakręconego kabla telefonicznego z pięknego, błyszczącego czerwonego aparatu, a może pytanie o cytronadę czy punkty repasacji – możecie spodziewać się dosłownie wszystkiego.

Niech wygra najlepsza drużyna!

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zgłaszania się do Turnieju w Dziale Promocji Biblioteki telefonicznie 33 847 98 16 lub osobiście do godziny 15.30 oraz mailowo: marketing@mbp-oswiecim.pl. Regulamin o raz szczegóły na stronie biblioteki: www.mbp-oswiecim.pl.

Zapraszamy!

Galeria