18 maj 2024
STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / W ZATORZE OTWORZYŁA SIĘ NOWA WŁOSKA RESTAURACJA PARMA

W Zatorze otworzyła się nowa WŁOSKA RESTAURACJA PARMAZatorska Villa Królewiec postanowiła zaczerpnąć kulinarnej inspiracji ze słonecznej Italii, otwierając prawdziwie włoski lokal – Restaurację ParmaKtórej szefem kuchni jest rodowity Włoch.

Lokal serwuje kuchnię włoską z makaronami, przystawkami i pysznymi deserami. Oczywiście nie brakuje również prawdziwej włoskiej pizzy, która swym unikalnym aromatem skusi każdego miłośnika włoskiej kuchni i nie tylko.

Zobacz menu

Możesz zamówić: w lokalu, na wynos lub telefonicznie z dostawą do domu!

Najlepiej zabierz bliskich, przyjaciół lub kogo tylko chcesz i przyjedźcie razem do lokalu przy ul. Hallera 12 w Zatorze (budynek Villi Królewiec).

A jeśli codzienne obowiązki nie pozwalają Tobie i Twoim bliskim na spędzenie leniwego popołudnia przy smakowaniu specjałów Restauracji Parma, to możesz poprosić o przygotowanie dania na wynos lub złożyć zamówienie telefonicznie z dostawą do Twojego domu pod tel. 732 548 964. Dostawa jest GRATIS, jeśli wartość zamówienia wynosi min. 35 zł, a dystans od Restauracji do miejsca odbioru nie przekracza 4 km.

RESTAURACJA PARMA zaprasza na włoską ucztę!

Restauracja czynna codziennie w godz. 12.00 – 22.00 w Zatorze, ul. Hallera 12 (przy Villi Królewiec) lub pod numerem tel. 732 548 964

 

Galeria