20 kwiecień 2024
STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / CARRANTOUHILL & BOB BALES KONCERT

Carrantouhill & Bob BALES koncert

Carrantouhill & Bob BALES koncert
TYP WYDARZENIA: Imprezy okolicznościowe,
DATA ROZPOCZĘCIA: 24-02-2019 GODZINA: 16:00
MIEJSCE: ROK Zator
WWW: https://www.rokzator.pl/zapowiedzi/232-24-lutego-2019-carrantouhil-bob-bales-w-zatorze

OPIS WYDARZENIA:

Bob BALES – uznany muzyk pochodzący z MAYO – najbardziej tradycyjnego regionu Irlandii, po wielu latach przybywa znów do Polski by zagrać z Carrantouhill.

Carrantuohill od wielu lat współpracuje z uznanymi zagranicznymi artystami, min z: Irlandii, Francji, Niemiec… Już na drugiej płycie pt: „Rocky Road to Dublin” brzmienie zespołu zostało wzbogacone o bouzuki, bodhran i przede wszystkim głos przyjaciela grupy – Boba Balesa („celtyckie dziecko” – jak mówi sam o sobie), który współpracował przez kilka miesięcy z Carrantuohill na początku lat 90-tych. Artyści mieli wielokrotnie okazję spotykać się później na międzynarodowych festiwalach i zawsze wracają do współpracy z sentymentem. Ostatnio Carrantuohill spotkał się z Bobem Bales`em w Rumunii na europejskim festiwalu w Sion. Tradycje muzykowanie w połączeniu z talentem oraz wspaniałymi instrumentami, niemal na żywo pokażą muzyczną historię Irlandii, a spontaniczna radość, przy jednoczesnym wyczuciu tej szczególnej tęsknoty, którą charakteryzuje się muzyka irlandzka, sprawią, że poczujesz się częścią żyjącej tradycji Zielonej Wyspy. Wraz z zespołem Carrantuohill Bob Bales na pewno pobudzi Cię do tańca w rytm irlandzkiej muzyki i nie pozwoli Ci ustać w miejscu!

cena biletu: 30zł

GaleriaWarning: Trying to access array offset on value of type null in /home/platne/serwer188468/public_html/kulturalnypowiat.pl/wp-includes/class-wp-query.php on line 3701