13 czerwiec 2024
STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / DEEP SHADOW W BLASKU „WSPOMNIEŃ”

Deep Shadow w blasku „Wspomnień”Deep Shadow, zespół istniejący od 2016 roku, w skład którego wchodzą czterej młodzi mężczyźni – Bartosz Góralczyk, Marcin Jurecki, Marcin Makulec i Robert Sikora – prezentują w sieci swój nowy singiel Wspomnienia.

Zdjęcie autorstwa Jacka Balona, prezentujące grupę Deep Shadow, mówi wiele o zespole. Mamy do czynienia z energią młodości i odwagą potrzebną, by zaistnieć w dzisiejszym świecie muzyki. Gitara, bas, perkusja i wokal – chłopaki mają wszystko, co potrzebne, by tworzyć dobre dźwięki. Dwa lata istnienia zespołu to wciąż niewiele, a ich najnowszy singiel można już odtwarzać w serwisach takich jak Spotify, YouTube, VEVO, TIDAL, iTunes, Apple Music, Dezeer, Google Play Music i wielu innych. Teledysk, nakręcony w Oświęcimskim Centrum Kultury, można oglądać na kanale youtube DeepShadowVevo.

W czerwcu zeszłego roku Deep Shadow, działające wtedy w nieco mniejszym składzie, udzieliło wywiadu młodym dziennikarzom z RokVitaNews z Regionalnego Ośrodka Kultury. Do wywiadu możecie zaglądać pod linkiem https://www.youtube.com/watch?v=S2ZQ4ziGO5g

Zachęcamy do przesłuchania najnowszego singla!

 

Wideo

Wspomnienia Deep Shadow
Wspomnienia Deep Shadow

Galeria