22 lipiec 2024
STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / DOLINA KARPIA EDU-CENTRE W NOWEJ LOKALIZACJI

Dolina Karpia Edu-Centre w nowej lokalizacji31 maja odbyło się uroczyste otwarcie szkoły językowej Dolina Karpia Edu-Centre w nowej lokalizacji.

Obecna siedziba szkoły językowej znajduje się na zatorskim rynku – Rynek 2. Na otwarcie przybyli zaproszeni goście, którzy w dotychczasowej działalności szkoły językowej odegrali istotną rolę. Właściciele, Izabela i Yuga Buassa, nie kryli wzruszenia z powodu postawienia kolejnego kroku na drodze rozwoju edukacji języków obcych w Dolinie Karpia. Podkreślili fakt, że stworzyli pierwszą szkołę językową na tym terenie, a ich doświadczenie opiera się już na około 20-letniej praktyce.

„Kurs VISUAL ENGLISH jest metodą bezpośrednią Direct Method to nowoczesny i szybki sposób nauki języka.
W metodzie bezpośredniej szczególny nacisk kładzie się na praktyczną naukę języka obcego. Konwersacje zajmują aż 95% czasu lekcji. Materiał wprowadzany jest w formie licznych pytań i odpowiedzi używając obrazki i gify – w ten sposób poznaje się struktury językowe, gramatykę i nabiera się umiejętności komunikowania w nowym języku.
Metoda uczy nie tylko mówienia, ale także myślenia w języku obcym. Intensywny tryb zajęć pozwala angażować każdego uczestnika i zapobiega dekoncentracji. Tajemnicą skuteczności tej metody są regularne powtórki, od których rozpoczyna się każdą nową lekcję. Dzięki temu słuchacze utrwalają przerabiany materiał i wykształcają u siebie automatyczny odruch odpowiadania w języku angielskim.
Po 20 latach doświadczenia w nauczaniu wreszcie mamy własną książkę, która obejmuje wszystkie podstawy konwersacji z wykorzystaniem fiszek, muzyki, gier, zabawnych ćwiczeń, interaktywne uczenie się – wszystko w jednej lekcji” – czytamy na stronie szkoły językowej.

Więcej informacji o szkole tutaj: https://www.educentredk.pl/

Galeria