20 kwiecień 2024
STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / FESTIWAL TAŃCA W ZATORZE

Festiwal Tańca w Zatorze



Po czteroletniej przerwie w Regionalnym Ośrodku Kultury ponownie zagościli tancerze na szesnastym już Festiwalu Tańca.

Tancerzy obserwowało uważnie jury w składzie: Alicja Morand, Jacek Guzowski i Elżbieta Mostowik. Wyniki przedstawiają się następująco:

KATEGORIA I (przedszkola) – Domy Kultury

I miejsce: SYRENKI ROK Zator, ROKowa Furia ROK Zator,  SMERFY GOK Spytkowice

II miejsce: LUZIK ROK Zator, Zespół Baletowy ROK Zator, ZUMBA KIDS ROK Zator, Przedszkolaki ZSP Palczowice

KATEGORIA II (klasy I-III) – Domy Kultury

I miejsce: ZOSIA WASIAK, MILENA TOMIŁO MDK Rybnik, MINI MINI ROK Zator, STARS GOK Spytkowice, MINI FLEX MDK Rybnik

II miejsce: NATALI PŁONKA, NINA MOSTOWIK WDK Frydrychowice, MAJA DUDEK,  EMILIA HEREDA WDK Frydrychowie, REALISE OPP przy ZSP Szczerbice, SHAKE SP nr 2 Oświęcim, ROSE GCK Polanka Wielka

III miejsce: VENA TEAM CHEERLEADRERS GCKiCz Zembrzyce

Wyróżnienie: ENERGY LATINO GOK Spytkowice, Uczniowie klas I – III ZSP Palczowice, MIGOTKI WDK Frydrychowice

KATEGORIA III  (klasy IV-VI)– Domy Kultury

 I miejsce: JULIA MUSZYŃSKA SP nr 1 Chrzanów, ETERNAL ROK Zator, EFEKT MDK Rybnik

II miejsce: ALICJA I KAROLINA FICEK MDK Rybnik, NICOLA SLĘŻAK i BARBARA GRZENIA MDK Rybnik, MAŁY FLEX MDK Rybnik

III miejsce: MROK WDK Frydrychowice, GADUŁY WDK Inwałd

KATEGORIA IV (klasy VII-VIII)  – Domy Kultury

I miejsce: FLEX MDK Rybnik, NIKOLA BUTYŁKIN MDK Rybnik

II miejsce: NADIA PIORECKA i MARYSIA ZIMOŃCZYK MDK Rybnik, NINA KOSIŃSKA i MAJA IMIOŁEK MDK Rybnik, PERFECT LATINO GOK Spytkowice, INSPIRACJA MDK Rybnik

III miejsce: ZOSIA STAWOWY i MARZENA WANAT WDK Frydrychowice

KATEGORIA  V – Domy Kultury

I miejsce: KAROLINA GAJER MALWINA MIKUSEK MDK Rybnik, OLIWIA GÓRNIAK i EWA TUCHOWSKA Jasielski Dom Kultury, LATINO LADIES GOK Spytkowice, FORMAT MDK Rybnik

II miejsce: ZUZIA KOBUS i ROKSANA MAZUR MDK Rybnik, LENA KARKOSZKA i ANNA BARANOWSKA MDK Oświęcim, PRESTOOPP Wadowice

III miejsce: KINGA JANIK MDK Rybnik

KATEGORIA  VI – Domy Kultury

I miejsce: PRETTY WOMAN OCK Oświęcim, RETRO DANCE Jasielski Dom Kultury

KATEGORIA I (przedszkola) – Szkoły Tańca

I miejsce: SUPER KIDS ST PRESTIŻ Oświęcim

 II miejsce: TUPTUSIE ST PRESTIŻ Oświęcim

III miejsce: Formacja KIDSY ST ASTRA Oświęcim

Wyróżnienie: CRYSTAL ST ASTRA Oświęcim, PEREŁKI ST ASTRA Oświęcim

KATEGORIA II (klasy I-III) – Szkoły Tańca

I miejsce: MINIONKI ST PRESTIŻ Oświęcim

II miejsce: OREO ST PRESTIŻ Oświęcim, Pantery ST PRESTIŻ Oświęcim

III miejsce: TURBO DANCE ST PRESTIŻ Oświęcim, ASPIRE  ST ASTRA Oświęcim

Wyróżnienie: GWIAZDECZKI, ST PRESTIŻ Oświęcim, ENERGY ST ASTRA Oświęcim

KATEGORIA III ( klasy IV-VI)- Szkoły Tańca

I miejsce: BŁYSKAWICE ST PRESTIŻ Oświęcim

II miejsce: MIGOTKI ST PRESTIŻ Oświęcim, SECRETS  ST PRESTIŻ Oświęcim

III miejsce: CINIMINIS  ST PRESTIŻ Oświęcim

KATEGORIA IV (klasy VII-VIII)  – Szkoły Tańca

I miejsce: EUPHORIA ST PRESTIŻ Oświęcim

KATEGORIA  V – SZKOŁY TAŃCA

I miejsce: CHOCO ST PRESTIŻ Oświęcim

II miejsce: MAGIC STARS ST Prestiż Oświęcim

 

Wideo

Występy zespołów z ROK Zator podczas Festiwalu Tańca
Występy zespołów z ROK Zator podczas Festiwalu Tańca
Festiwal Tańca DOMY KULTURY
Festiwal Tańca DOMY KULTURY

Galeria