18 maj 2024
STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / MORSOWANIE DLA 5-LETNIEJ WIKTORII Z OŚWIĘCIMIA

Morsowanie dla 5-letniej Wiktorii z OświęcimiaAkcja #PodzielSięPozytywnie zorganizowana przez stowarzyszenie Pozytywni za nami.

Akcja przyniosła wiele darów na rzecz grupy aukcyjnej https://www.facebook.com/groups/pozytywniaukcjedzieciom, a także nakrętek i baterii na rzecz naszej podopiecznej Wiktorii z Oświęcimia. Chętnie też zapełnili naszą puszkę żywą gotówką, do której wpadło ponad 640 złotych.

Była też jedna, przełomowa wartość dodana. Otóż Mirek Semik, jeden z Pozytywnych stracił dzisiaj morsowe dziewictwo i stał się pełnoprawnym morsem pod czujnym okiem doświadczonej „Morsicy”, Gosi Musielak, która tym razem, wchodząc do jeziora Kruki, wystąpiła w koszulce stowarzyszenia Pozytywni.

Niedzielna akcja #PodzielSięPozytywnie, nie udałaby się, gdyby nie ogromna życzliwość FB – Oświecimskie Morsy (https://www.facebook.com/groups/782890845429347).

W niedzielę na Krukach morsowało kilkadziesiąt osób. Raz więcej przybyło Was po to, by kibicować morsom i wesprzeć małą Wiktorię.

By pomieścić to wszystko, co morsy przynieśli na rzecz małej oświęcimianki, Pozytywni potrzebowali trzech samochodów.

Wśród fantów, które będą do zdobycia
w grupie https://www.facebook.com/groups/pozytywniaukcjedzieciom są książki, puzzle, gry, krzesło biurowe, płyty winylowe, rower dla dziecka, łyżwy, rolki, voucher na sesję zdjęciową, ubrania, masażer, depilator, a także perełka – czapka oświęcimskich morsów.

Na Krukach wraz z morsami Pozytywni nie byli sami. Kanapki i ciepłe napoje dla wszystkich chętnych zapewniła restauracja Ogród Smaków w Oświęcimiu, która mimo pandemii ma serce do pomocy. Ogromne podziękowania za wsparcie.

Pozytywni dziękują wszystkim za okazane serce i świetna zabawę. Pokazaliście, że lubicie pomagać i na pewno będą współorganizować jeszcze takie akcje.

Jeśli posiadacie w domu rzeczy, których już nie używacie, a są w stanie dobrym lub bardzo dobrym przekażcie je na ratowanie zdrowia podopiecznym stowarzyszenia Pozytywni. Szczegóły:

https://www.facebook.com/groups/pozytywniaukcjedzieciom/permalink/394067301665329/

Wideo

Podziel się pozytywnie podczas morsowania na Krukach - Stowarzyszenie Pozytywni i Oświęcimskie Morsy
Podziel się pozytywnie podczas morsowania na Krukach - Stowarzyszenie Pozytywni i Oświęcimskie Morsy

Galeria