22 lipiec 2024
STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / POZYTYWNY FUN DLA KACPERKA GALERIA ZDJĘĆ

Pozytywny Fun dla Kacperka GALERIA ZDJĘĆW niedzielne popołudnie 6 czerwca Stowarzyszenie POZYTYWNI zorganizowało dla Kacperka piknik charytatywny przy Parku Family Fun w Oświęcimiu.


Na gości czekało wiele atrakcji: konkurs w dojeniu krowy, basen z piłeczkami, dmuchana zjeżdżalnia, fotolustro, ogromna maskotka Kubuś, dmuchane balony, magiczne tatuaże, badanie stabilności stawów skokowych, policjanci, strażacy, ratownicy wodni, komandosi, przepyszne prażone, słodziutka wata cukrowa, cieplutki popcorn, pyszne Pozytywne Hot Dogi, ciasto drożdżowe z rabarbarem, stragany z pluszakami, stoisko rozmaitości.

Kacperek Kliś mieszka w Oświęcimiu z mamą Klaudią, tatą Szymonem i bratem Antosiem. Lekarze podejrzewają u niego poważne zaburzenia immunologiczne. Chłopiec często choruje i gorączkuje.

Mały oświęcimianin cierpi na celiakię, więc nie toleruje glutenu i fruktozy. Jest na kosztownej diecie bezglutenowej zarówno w domu, jak i w przedszkolu, do którego chodzi zawsze w przygotowanych przez siebie dzień wcześniej ubraniach.

Stowarzyszenie POZYTYWNI zorganizowało imprezę Pozytywny Fun, czyli charytatywny Dzień Dziecka, z której cały dochód pokryje leczenie i rehabilitację Kacperka.

Galeria