20 kwiecień 2024
STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 4 W OŚWIĘCIMIU Z KWOTĄ 2643,89 ZŁ DLA WOŚP

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 w Oświęcimiu z kwotą 2643,89 zł dla WOŚPW piątek 11 stycznia w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu odbył się 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W ramach imprezy w szkole zorganizowano loterię fantową oraz kiermasz rzeczy podarowanych przez rodziców, uczniów i nauczycieli. Utworzone zostały stoiska tematyczne, które oferowały różnego rodzaju atrakcje, takie jak malowanie twarzy, grę w ping ponga, tatuaże, czy przepyszne ciasta upieczone przez rodziców. Uczniowie jako wolontariusze po raz pierwszy wyszli także z puszkami i czerwonymi serduszkami na ulice Oświęcimia.

W sumie szkole udało się zebrać 2643,89 zł. Tegoroczna zbiórka przeznaczona zostanie na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych, które oferują pomoc medyczną najbardziej potrzebującym dzieciom.

Galeria