13 czerwiec 2024
STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / WIELKIE OTWARCIE ENERGYLANDII

Wielkie otwarcie EnergylandiiEnergylandia już otwarta! Wystartował sezon turystyczny 2022!

Kwiecień kojarzy się z wiosną i dłuższymi, słonecznymi dniami. Teraz kojarzyć się może również z zabawą i emocjami, gdyż kwiecień to miesiąc otwarcia największego Rodzinnego Parku Rozrywki w Polsce! Kolorowe atrakcje i pokazy, niezapomniane wrażenia i mnóstwo emocji to nieodłączny element tego cudownego miejsca! Zobaczcie, co jeszcze czeka na Was w kolejnym sezonie pełnym zabawy w Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze!

Energylandia otworzyła już swoje bramy i rozpoczęła sezon 2022! Kraina pełna zabawy i dziecięcej radości już ósmy rok z rzędu będzie przynosić wszystkim Gościom moc uśmiechu i radości przy tworzeniu niezapomnianych wspomnień! W roku 2022 Park powitał pierwszych Gości 2 kwietnia, czemu towarzyszyło wielkie i barwne otwarcie Energylandii! Po tym dniu Park odwiedzić możecie 3 kwietnia, następnie 9 i 10 kwietnia, a od 18 kwietnia Park Roller Coasterów nr 1 w Europie otwarty będzie codziennie, zgodnie z kalendarzem, który znajdziecie Tutaj. Planując wycieczkę, warto zarezerwować sobie cały dzień. Początkowo Park otwarty będzie w godzinach 10-18, a już od samego otwarcia przepełniony będzie niesamowitymi widokami w postaci barwnej artystycznej oprawy podczas „Openingu”, czego przegapić nie można!

MOC ATRAKCJI DLA KAŻDEGO

Energylandia jako Rodzinny Park Rozrywki zapewnia zabawę odpowiednią dla każdego, nie zapominając przy tym o najmłodszych! Przy Strefach pełnych adrenaliny i szybkich kolejek, czekają miejsca stworzone z myślą o maluchach! Na najmłodszych czeka aż 24 kolorowych atrakcji odpowiednich dla dzieci już od 2 roku życia! Miejscem dedykowanym milusińskim jest niewątpliwie Bajkolandia, która zabierze najmłodszych jak i starszych Gości w krainę zabawy, rodem z najciekawszych baśni! Najmłodsi odkrywcy będą mogli poczuć się tu niczym w środku Afryki, dzięki atrakcji Jeep Safari! Specjalne samochody zabiorą milusińskich na wyprawę pełną zwierząt i niesamowitych wspomnień, pozwalając poznać charakterystykę tego regionu świata. Znajdzie się tu również miejsce dla małych księżniczek i rycerzy, którzy na wiedeńskiej karuzeli Sissi poczują iście zamkowy klimat! Pięknie zdobiona karuzela oferuje bajeczną przejażdżkę końmi i fenomenalnymi karocami, dając odczuć niezapomnianą atmosferę tego miejsca! Starsi znajdą tu dawkę adrenaliny, a dostarczy ją między innymi roller coaster Śmiejżelki Energuś! Ta niesamowita kolejka porusza się po wysokiej, 13 metrowej konstrukcji, która pozwoli zobaczyć Park z innej perspektywy, wzbogacając wyprawę o następne przeżycia i niesamowite wspomnienia! Mówiąc o dzieciach nie można zapomnieć o Strefie Familijnej, która skrywa atrakcje odpowiednie zarówno dla najmłodszych dzieci, jak i ich opiekunów i starszych kolegów! Strefa stworzona z myślą o rodzinnej zabawie zaproponować może atrakcje wodne, odpowiednie dla najmłodszych, jak i podniebne roller coastery dedykowane starszym, osiągające prędkość nawet 75 km/h! Idealnym połączeniem dziecięcej radości i ekstremalnej zabawy pochwalić się może również Smoczy Gród, który nie tylko zabierze Was w tajemniczą, smoczą krainę dzięki niesamowitym dekoracjom, ale dostarczy także niezapomnianych, smoczych przejażdżek. Tu również znajdziemy atrakcje odpowiednie dla dzieci już od 2 roku życia, ale także jedyną w swoim rodzaju kolejkę stworzoną niemal w całości z drewna! Dedykowana dla miłośników adrenaliny Zadra, osiąga prędkości aż do 121 km/h, przynosząc przepiękne widoki i niezapomniane wrażenia! Ochładzając emocje, nie można zapomnieć o tajemniczej podwodnej krainie Aqualantis, w której znaleźć możecie nie tylko karuzele dla najmłodszych, roller coastery dla starszych! To podwodne widowisko z pewnością zostanie na długo w pamięci najmłodszym jak i tym starszym Gościom, zapewniając jedyne w swoim rodzaju przeżycia! Różnorodność atrakcji w tak rozległym miejscu jak Energylandia zapewni zabawę i niezapomniane wrażenia każdemu, bez względu na wiek!

OSTATNI MOMENT NA BON TURYSTYCZNY

Choć czas na wykorzystanie Bonu Turystycznego został wydłużony o kilka miesięcy, to czas ten upływa niespodziewanie szybko! Energylandia, będąc centrum pełnym zabawy, wspomnień i nauki, jest idealnym miejscem na wykorzystanie bonu. Dodatkowo, Park Roller Coasterów nr 1 w Europie jako pierwszy dał możliwość wykorzystania świadczenia drogą internetową, dzięki czemu wszystkie formalności można załatwić bez wychodzenia z domu tutaj, gdzie odnajdziecie również wszystkie warunki realizacji świadczenia. Podstawową zasadą wykorzystania świadczenia jest zakup usługi łączonej tj. bilet wraz z usługą turystyczną w postaci noclegu. Energylandia wychodzi naprzeciw oczekiwaniom, gdyż daje możliwość zakupienia biletów w dowolnej konfiguracji, z zastrzeżeniem jedynie konieczności uczestnictwa w wycieczce dziecka, na które świadczenie zostało przyznane. Dzięki takiemu rozwiązaniu, przy użyciu Bonu Turystycznego możecie udać się na wycieczkę nawet dwudniową, korzystając ze wszystkich dostępnych atrakcji Parku dwa razy dłużej! Jest to idealne wyjście na rodzinne wycieczki, jak i dla zorganizowanych grup i szkolnych wycieczek, podczas których Bon można wykorzystać! Przy nadejściu cieplejszych dni, warto zadbać o integrację grupy. Niewątpliwie pomoże w tym wspólna zabawa i nauka odkrywana na nowo, co zapewnić może Energylandia dzięki specjalnie dopasowanej ofercie dla szkół, o której więcej dowiecie się tutaj.

NOWOŚCI 2022

Energylandia cały czas rozwija się i rozbudowuje, ciągle zaskakując nowościami swoich Gości! Dzięki temu nieustannie zdumiewa nie tylko nowych Gości, ale także stałych bywalców tego centrum zabawy! W roku 2022 nie może być inaczej! Po strefach pełnych smoków, wody i niesamowitych roller coasterów, czas na miejsce dla najmłodszych! W roku 2022 Energylandia powiększy się o kolejną, siódmą strefę zabawy „Sweet Valley”, w której królować będą lizaki, czekoladki i ciasteczka w otoczeniu bajecznych karuzel, dwóch roller coasterów i atrakcji dla rodzin! W nadchodzącym sezonie wszyscy Goście Parku będą też mieli okazję nacieszyć swoje oczy niespotykanymi widokami z wysokości 53 metrów, a to za sprawą kolejnej nowości „Wonder Wheel”! To niezwykłe koło młyńskie zaopatrzone w 30 gondol stanie w Strefie Smoczy Gród i zapewni każdemu zapierające dech w piersi widoki! Niespodzianki będą również czekać na terenie Water Parku! Nowość „Bamboo Bay”, czyli czwarta część wodnego modułu zawiruje w głowie każdemu miłośnikowi zjeżdżalni, oferując ich aż 16 i przenosząc każdego w egzotyczne zakątki Energylandii!

Energylandia wciąż zaskakuje, a niezapomnianej zabawy nie zabraknie w nadchodzącym sezonie! Bramy prowadzące do krainy zabawy, uśmiechu i cudownych wspomnień po raz kolejny są otwarte na swoich Gości! Nie czekaj, kup już dziś bilet online i zafunduj sobie wspomnienia, które będą towarzyszyć Ci długi czas!

Wideo

Otwarcie Energylandii SEZON 2022
Otwarcie Energylandii SEZON 2022

Galeria