20 kwiecień 2024
STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / XXII WIOSENNY PRZEGLĄD SZTUKI NIEPROFESJONALNEJ W CHEŁMKU

XXII Wiosenny Przegląd Sztuki Nieprofesjonalnej w ChełmkuMiejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chełmku zaprasza twórców do udziału w XXII Wiosennym Przeglądzie Sztuki Nieprofesjonalnej.

Wydarzenie od ponad dwudziestu lat skupia miłośników sztuk plastycznych z terenu Ziemi Oświęcimskiej oraz ościennych powiatów. Coroczna wystawa malarstwa, rysunku, grafiki, rzeźby, ceramiki, fotografiki i technik mieszanych ukazuje potencjał i dorobek środowiska. Jest też afirmacją twórczej postawy wobec rzeczywistości. Zapraszamy do dostarczania prac wraz z dokumentami
w terminie do 31 marca 2021roku. Wystawa prezentowana będzie od 9 kwietnia do 31 maja 2021 r. Uroczysty finisaż zaplanowano na 28 maja 2021 roku.

Sponsorem Głównym wydarzenia jest GAZ-SYSTEM www.gaz-system.pl

Operator Gazociągów Przesyłowych www.gaz-system.pl GAZ-SYSTEM S.A. to spółka Skarbu Państwa o strategicznym znaczeniu dla polskiej gospodarki. Jest operatorem systemu przesyłowego gazu w Polsce oraz właścicielem Terminalu LNG w Świnoujściu. Świadczy usługi przesyłu gazu poprzez własną sieć gazociągów.  Spółka zapewnia bezpieczeństwo energetyczne Polski, przyczyniając się do rozwoju europejskiego rynku gazu. Wszystkie inwestycje GAZ-SYSTEM są prowadzone z zastosowaniem nowoczesnych technologii i systemów zabezpieczeń oraz z poszanowaniem środowiska naturalnego i praw wszystkich interesariuszy.

 

Galeria