22 lipiec 2024
STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / XXIV WIOSENNY PRZEGLĄD SZTUKI W CHEŁMKU

XXIV Wiosenny Przegląd Sztuki w ChełmkuMiejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chełmku wraz z gronem partnerów zaprasza twórców do udziału w XXIV Wiosennym Przeglądzie Sztuki w Chełmku.

Wydarzenie od ponad dwudziestu lat skupia miłośników sztuk plastycznych z terenu Ziemi Oświęcimskiej oraz ościennych powiatów. Coroczna wystawa malarstwa, rysunku, grafiki, rzeźby, ceramiki, fotografiki i technik mieszanych ukazuje potencjał i dorobek środowiska. Jest też afirmacją twórczej postawy wobec rzeczywistości.
Zapraszamy na wernisaż wystawy 14 kwietnia (piątek) 2022 r. o godz. 18:00. Wydarzeniu towarzyszyć będzie koncert Agnieszki Chrzanowskiej http://www.chrzanowska.pl/
Uroczysty finisaż wystawy odbędzie się 2 czerwca 2023 roku.
Galeria EPICENTRUM
MOKSiR Chełmek, Plac Kilińskiego 3Termin nadsyłania prac do 5 kwietnia 2023 roku.

– Kompletem dokumentów uprawniających do udziału w XXIV Wiosennym Przeglądzie Sztuki Nieprofesjonalnej jest:
– Czytelnie wypełniona i podpisana karta uczestnictwa
– Wypełnione i podpisane oświadczenie RODO- wypełniona metryka umieszczona na odwrocie prac:

Sponsorem głównym wydarzenia jest GAZ-SYSTEM www.gaz-system.pl

GAZ-SYSTEM jest spółką strategiczną dla polskiej gospodarki. Odpowiada za przesył gazu ziemnego, zarządza najważniejszymi gazociągami w Polsce oraz jest właścicielem Terminalu LNG im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Świnoujściu.

Spółka zapewnia bezpieczeństwo energetyczne Polski, przyczyniając się do rozwoju europejskiego rynku gazu. Wszystkie inwestycje GAZ-SYSTEM są prowadzone z zastosowaniem nowoczesnych technologii i systemów zabezpieczeń oraz z poszanowaniem środowiska naturalnego i praw wszystkich interesariuszy.

https://moksir.chelmek.pl/aktualnosci/1193-xxiv-wiosenny-przegla-sztuki-w-chelmku

Galeria